Yazılar
Sarıyer dış cephe temizliği

Sarıyer Dış Cephe Temizliği

Sarıyer dış cephe temizliği düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Binaların dış cephelerin de kullanılan malzemeler zaman içerisin de temizlenmezse korozyon oluşumu hızlanmaktadır. Düzenli olarak silinen dış cephelerin kullanım ömrü bir hayli uzamaktadır. Firmamız ise 15 yıldır bu sektör de faaliyet göstermektedir. Kompozit, cam, metal hiç fark etmeksizin tüm yüzeyler ilk günkü temiz ve parlak bir görünüme sahip olmaktadır. Sarıyer dış cephe temizliği binaların şekline ve malzeme türüne uygun olan yöntemler ile verilmektedir. Bünyemiz de asansör sistemleri, vinç sistemleri ve askı halat sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemler sayesin de tüm dış cephe yüzeyleri sıfır hata ile silinmektedir. Ayrıca şirketimiz talep edilen adreslere ekip yönlendirmektedir.

 

Sarıyer Dış Cephe Cam Temizliği

 

Sarıyer dış cephe cam Temizliği ekiplerimiz, yüzeyler de bulunan tüm toz ve lekeleri süpürmektedir. Yani önce kuru bez ile silime işlemleri gerçekleştirilmektedir. Daha sonra ise köpükleme, ufalama gibi işlemler uygulanmaktadır. Firmamız son olarak yine kuru be ile  yüzeyler bulunan su izlerini temizlemektedir. Sarıyer dış cephe cam silme ekipleri tarafından hassasiyet ile yapılan temizlik işlemleri sonrasında yüzeyler pad parlak olmaktadır. Firmamız hizmet anlayışını kurumsallık üzerine kurgulamıştır. İlk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Silme işlemleri temin edilen süreler içerisin de tamamlanmaktadır. Ayrıca firmamız Sarıyer bölgesin de bulunan her bir semte ve mahalleye 2 saat içerisin de ekip yönlendirmektedir. Başakşehir dış cephe temizliği hizmeti almak isteyen müşterilerimize de avantajlı fiyat teklifleri sunulmaktadır.

 

Sarıyer Dış Cephe Temizliği Ücretleri

 

Sarıyer dış cephe temizliği ücretleri yüzeylerin türüne, büyüklüğüne ve binaların kat yüksekliğine göre değişkenlik göstermektedir. Temizlik şirketleri genel olarak dış cephe cam silme hizmetleri için yüksek fiyatlar istemektedir. Çünkü uygulamalar sırasında kullanılan vinç sistemleri başka şirketler bünyesinden kiralanmaktadır. Bu nedenle de hizmet maliyetleri artmaktadır. Ancak dış cephe temizliği hizmetleri firmamıza ait olan vinç sistemleri ile verilmektedir. Dolasıyla da herhangi bir kiralama masrafı söz konusu değildir. Firmamız sektöre göre en ekonomik dış cam temizliği hizmeti sağlamaktadır. Fiyat bilgisi veya ekip desteği almak için merkez şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.