HAKKIMIZDA

Güntem Temizlik Şirketi olarak; 10 yıldır temizlik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Farklı iş alanlarında yaptığımız yatırımlar ile günden güne büyümeye devam eden organizasyonumuzda, profesyonel ekibimizle kurumsal ve bireysel olmak üzere binlerce müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

İstanbul / Beylikdüzü merkezde olan ofisimiz ile İstanbul’un Avrupa yakasındaki tüm semtlere; dış cephe temizliği, ev temizliği, inşaat sonrası temizliği, zemin temizliği, fabrika temizliği ve koltuk yıkama hizmetleri veriyoruz.

Başarımızı oluşturan temel faktör; Müşterilerimize, kaliteli hizmet ilkemizi göz ardı etmeden olabildiğince uygun fiyat avantajı sağlamamızdır.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz ürünlerinin kalitesinden taviz vermemek ve çalışanları en üst derecede mesleki bilgi ile donatılmış, etik değerlere bağlı, rekabeti yatırımcılara daha kaliteli ürün ve hizmet sunumu şeklinde algılayan ve saygınlığına önem veren bir meslek mensupları kitlesi oluşturmadır. Aynı zamanda sermaye piyasasını değiştirmek ve ülke kalkınmasına yardımcı olmaktır.

VİZYONUMUZ

Verdiğimiz hizmette alının en iyisi olmak ve alanımızda lider olmak. “Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

TARİHÇEMİZ

Güntem Temizlik
2008

Güntem Temizlik Şirketi Kuruluşu


Güntem Temizlik
2012

Güntem Vinç Kiralama


Güntem Temizlik
2018

Güntem Temizlik