Fabrika Temizliği Hizmetleri

Fabrika temizliği, yaşadığımız yerlerin yanında, çalıştığımız yerlerin de temizliği önemlidir. Çalışan yerlerin temiz olması hem çalışan sağlığı için hem de motivasyonu için önemli bir noktadır. Fabrika temizliği alanında pek çok kurumsal firma ile düzenli bir şekilde çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti konusunda, fabrika temizliği alanında Güntem temizlik olarak yine bir numarayız. Güntem temizlik olarak, fabrika temizleme hizmetlerinde özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanarak hizmetimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz. Ekspertiz hizmeti ile size uygun belli bir plan ve ücret çıkarttırarak, periyodik temizlik planınızı alabilirsiniz.

Fabrika temizliği

Fabrika temizliği

Temizlik Şirketimiz Hakkında

2011 yılından beri 10 senedir bu sektörde Güntem temizlik olarak hizmet vermekteyiz. Ana binamız İstanbul Beylikdüzü’nde bulunmaktadır. Uzman eğitimli ekibimizle birlikte İstanbul Avrupa yakasında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Kurumsal olarak pek çok fabrika sahibi müşteriyi bünyemizde barındırırız. Her müşterimizi memnun etmek için günün her saati çalışıyoruz. Temizlik şirketimiz hakkında en çok övündüğümüz şey her müşterimizin memnuniyetine önem vermemizdir.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet bölgelerimizden bahsetmemiz gerekirse; Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Hadımköy, Kıraç, Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Çerkezköy, Silivri, Çatalca bölgelerinde ev temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizlik ve dış cephe temizliği hizmeti vermekteyiz.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

 • Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile şirketimiz sizin için, periyodik bir plan çıkarır.
 • İlgili Personellerimiz gelerek fabrikanıza keşif yapar.
 • Fabrika keşfi sonrasında sizin için uygun olan fiyat ve plan çıkarılır.
 • Fabrika temizliği nasıl yapılır sorunuza dair ilgili personeller sizi süreç hakkında bilgilendirir.
 • Fiyat konusunda anlaşmaya varılır.
 • Sizi uygun olan fabrikanızın boş olduğu bir zamanda anlaşılır ve randevu oluşturulur.
 • Fabrikanıza temizlik için yönlendirilen uzman çalışanlarımızın belgeleri ve sağlık belgeleri, eğitim belgeleri size ulaştırılır.
 • Temizlik esnasında lazım olacak belli malzemeler; eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç ve sanayi tipi vakum gibi malzemeleri hazırlayarak alana yönlendiririz.
 • Temizlik sırasında özel olarak fabrikalar için üretilmiş dezenfektanlı temizlik ürünlerini kullanırız.
 • Son olarak, uzman ekibimiz tarafından gerekli malzemeler ve fabrika için özel olarak üretilen temizlik ürünleriyle temizlenen fabrikanız size teslim edilir.

Uzman Ekiplerimiz ile Fabrika Temizliği

2011 yıldan beri bu sektörde bulunmamız dolayı Güntem temizlik olarak bu alanda deneyimli ve uzman bir firmayız. Bundan dolayı da uzun süre boyunca yanımızda eğitim görmüş ve deneyim kazanmış çalışanlarımız vardır. Fabrika temizliği, hafife alınacak bir iş değildir, bundan dolayı uzman ekibimiz ile fabrika temizliği tercihinde bulunmalısınız. Hem çalışanlarınızın sağlığı için hem de fabrikanızın ünü için önemli bir etkendir. Dolayısıyla fabrika temizliği üstün körü amatör firmalara teslim edilmemelidir. Gerek zemin temizlenmesinde gerekse fabrikadaki dış cephe temizlemesinde kullanılan ve daha temiz olmasını sağlayan malzemelerin kullanımını bilen uzman kişilere ihtiyaç duyulur. Kullanılan fabrikaya özel temizlik ürünlerinin insan sağlığı için belli kullanılma detayları mevcuttur, bundan dolayı bu konuda da uzaman ekibe ihtiyaç duyulur. İş öncesinde ya da sonrasında herhangi bir soruya ya da soruna takılırsanız da 24 saat sizi telefon başında bekleyen müşteri hizmetlerimiz de bulunur.

Fabrika temizlik çalışmaları

Fabrika temizlik çalışmaları

Fabrika Zemin Temizliği

Fabrika zemin temizliği profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyulan bir alandır. Bunun yanı sıra bu ekipmanları kullanacak uzaman ekibe de ihtiyaç duyulur. Güntem temizlik olarak zemin temizliği için ihtiyaç olan ekipmanları ve eğitimli uzman ekibi bünyemizde barındırırız. Kullanılan ekipmanları sürekli olarak yeniler, temizler ve bakımlarını yaptırırız. Son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar kullanırız. Öncelikli olarak temizlenecek yerin keşfi yapılır. Buna bağlı olarak kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirlenir. Bu ekipmanlar ve malzemeler temizlik yapmak için hazırlanır. Bulunan zemine göre makine başlıklarını da ayarlanır. Dolayısıyla malzemeler ve uzman ekiplerle size son teknoloji destekli hızlı ve pratik temizlik sunmaktayız.

Fabrika Mobilya Temizliği

Fabrika mobilya temizliği önemlidir. Çünkü evdeki mobilyalara nazaran fabrikadaki mobilyalar daha kolay ve daha çok kirlenen mobilyalardır. Bundan dolayı fabrika temizletme periyodunuza, eğer fabrikanızda mobilya sahibiyseniz, mobilya temizliğini de ekletmenizi öneririz. Fabrika ortamında, mobilyalarınız daha fazla kirlenmekte bu da mobilyalarınız daha çabuk eskimesine sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra böyle uzun süre temizlenmeyen mobilyalar kiri emerek tam bir mikrop yuvası haline gelirler. Güntem temizlik olarak, uzman ekibimiz temizlik aparatları ve özel temizlik ürünleri ile mobilya temizliğini profesyonel biçimde gerçekleştirmektedir.

Uygun Fiyatlarımız

Fabrika temizliği için ödenen yüklü paralar, fabrika sahipleri için can sıkıcı olmaktadır. Sırf uygun fiyatlı olması adına fabrika sahipleri, profesyonel hizmetten uzak, eğitimsiz çalışanları bünyesinde barındıran ve deneyimsiz firmaları tercih etmektedirler. Bu tarz fabrikaların yaptığı temizlik profesyonellikten uzaktır. Eğitimsiz ve deneyimsiz ekip temizliği üstün körü yapmaktadır. Güntem temizlik olarak sizin için hem cebinize göre uygun fiyatlarımız bulunurken hem de uzman ve eğitimli ekibimiz ile profesyonel bir hizmetimiz vardır.Hem uygun fiyatlarla hem de profesyonel hizmet ve uzman ekibiyle Güntem temizlik hizmetinizdedir. Ücretsiz ekspertiz sistemi ve ilgili personellerin keşif hizmeti ile sizin için çıkartılan periyodik planla birlikte yine size ve isteğine uygun fiyat çıkartılır.

Neden Güntem Temizlik?

Uzun yıllardan beri bu alanda birçok bireysel ve kurumsal müşterimiz olmuştur onlara neden Güntem temizlik? Diye sorduğumuz da birkaç cevap aldık.

 • Profesyonel ekibe sahip Güntem temizlik, her işe önem verip, detaylı ve güzel çalışıyor.
 • Uzun zamandır bu sektörün içinde olduğundan dolayı kendini zamanla kat ve kat geliştirmiş bir şirket.
 • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir temizlik firması.
 • Her zaman işleri için son teknoloji ürünleri takip edip, son teknoloji ürünlerle hizmetlerini sürdürmektedirler.
 • Çalıştıkları alana göre kullandıkları temizlik ürünleri ortamı daha detaylı temizlemeye yarar sağlamakta.
 • Uzman ve deneyimli ekibi sayesinde işlerini hızla gerçekleştiriyorlar.

Kaliteli Hizmetimiz

Güntem temizlik olarak uygun fiyatlarımızın yanı sıra müşterilerimizin bizden bu kadar çok memnun olmasının nedeni kaliteli hizmetlerimizolmasıdır. Hizmet kalitemiz sürekli olarak gelişmiştir ve hala da geliştirmek için çabalamaktayız. Teknolojinin gelişmesine Güntem temizlik olarak biz de uyum sağlamaya çalışmaktayız.Eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç ve sanayi tipi vakum gibi malzemelerle temizlik hizmetlerini daha hızlı ve profesyonel bir biçimde gerçekleştiririz. Bu malzemelerin kullanılması temizleme işlemini daha da profesyonel olmaktadır. Bu makinelerin de markaları ve modelleri son modeldir ve sürekli olarak bakıma sokulur. Fabrika temizliği işleminde kullandığımız profesyonel ve fabrikaya özel temizlik malzemeleri kullanarak daha iyi bir hizmet gerçekleştiririz.

Müşteri Memnuniyeti

Fabrika temizliği konusunda, müşteri memnuniyetimiz üst sıralardadır. Müşteri memnuniyetini önemsemeyen firmalar gibi işimizi baştan salma yapmayız. Tüm işler bizim için önemlidir. Tüm işlerimize uzman eğitim belgelerine sahip çalışanlarımızı yönlendiririz. Tüm işlerimizi memnuniyeti için özenle ve titizlikle gerçekleştiririz. İlgili personellerimizle birlikte 24 saat müşteri memnuniyeti üzerine çalışırız. İş bitiminde doldurulan anketler sayesinde her türlü sorunu kolayca çözeriz. Böylece yıllar içinde müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan, uygun fiyatlı ve profesyonel bir firma haline geldik.

Fabrika temizliği hizmetlerimiz içerisinde müşteri memnuniyetinin en yoğun olduğu çalışma alanlarından biridir. Yüzlerce kurumsal firmanın çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşarken yeni firmalar ile çözüm ortağı anlaşmaları yapmaya değerli müşterilerimizin memnuniyetleri vesilesiyle devam etmekteyiz.

Güntem temizlik şirketi olarak Fabrikanızda çalışma konunuza özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Sizlere daha temiz ve hijyenik ortamlarda çalışmanızın için fabrikalarınızın temizliğinde bizimle çalışabilirsiniz. Bu konuda ücretsiz expertiz hizmetimizi isteyiniz. Periyodik temizlik bakım anlaşmaları yapılır.

İnşaat halinde veya çalışmakta olan tüm atölye, imalathane ve fabrikaların tüm temizlik ihtiyacı detaylı yapılır.

Fabrika temizliğini nasıl yapıyoruz ?

 •  İsteğiniz doğrultusunda fizibilite ekibimiz sizler ile randevu planı hazırlar,
 • Keşif yapmak üzere fabrikanıza deneyimli personel ile gelinir,
 • Temizletmek veya bakımını yaptırmak istediğiniz alanın keşfi yapılır,
 • Gerekli görüldüğü taktirde demo çalışması yapılır,
 • Öncesi, sonrası durumunu sizlere sunan ekibimiz işin ilerleyişini aktardıktan sonra firmamızın yönetim ofisine gelir,
 • Müşteriye en düşük maliyet yansıtılacak şekilde görüşmeler yapıldıktan sonra fiyatlandırma birimimizce fiyat teklifiniz tarafınıza ulaşır,
 • Fiyat ve anlaşmalar yapıldıktan sonra işin yapılacağı tarih ve iş planı hazırlanır,
 • İşe başlanmadan önce personellerimizin iş sağlığı ve güvenliği eğitim belgeleri, yüksekte çalışma belgeleri, sosyal güvenlik kurumu işe giriş bildirgeleri, görevlendirme ve zinmet tutanakları düzenlenerek tarafınıza ulaştırılır.
 • Fizibilite esnasında gerekli görülen iş makineleri  (eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç, sanayi tipi vakum ve endüstriyel temizlik malzemeleri) hazırlanır ve sevkiyatı gerçekleştirilir,
 • Fabrikanızda görevlendirilen çalışanlar şef temizlik görevlileri tarafından işin yürütülme şekli anlatılır,
 • Deneyimli temizlik personelleri tarafından fabrikanız son model temizlik makineleri ile temizlenir ve teslim edilir.

Fabrika Temizliği alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır, almış olduğunuz hizmet fabrikanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz ürünlerin kalite standartlarında olmasına büyük olanak sağlar mesela; gıda ile temas eden bir üretim tesisiniz var ise temizlik en önemli unsur olmalıdır. Peki temizlik en büyük unsur ise bu hizmeti sağlayacak firma daha büyük bir unsur değil midir?

Güntem Temizlik Şirketi fabrikada yapılacak temizlik hizmetini gerçekleştirecek personellerine aylık periyodik şekilde eğitim vermektedir. Personeller hangi temizlik malzemesi ile hangi alanlar temizlenir ? Endüstriyel temizlik malzemeleri nasıl kullanılır? İş esnasında güvenlik tedbirleri nasıl alınır? En önemlisi müşteri memnuniyeti sağlamak için iş disiplini nasıl benimsenir? Gibi soruların cevabını personellerine vermektedir.

Fabrika temizliği yapan ekibimiz

Fabrika temizliği yapan ekibimiz

Fabrikalar genellikle iş güvenliğinin yüksek tedbirler gerektirdiği iş sahalarıdır. Taşeron vasfıyla çalışacak bütün firmaların iş güvenliği tedbirlerini almaları ve itina ile uygulamaları gerekir.

Hizmet bölgelerimiz aşağıdaki gibidir ;

 • Beylikdüzü fabrika temizliği
 • Avcılar fabrika temizliği
 • Büyükçekmece fabrika temizliği
 • Bahçeşehir fabrika temizliği
 • Hadımköy fabrika temizliği
 • Kıraç fabrika temizliği
 • Esenyurt fabrika temizliği
 • İkitelli fabrika temizliği
 • Başakşehir fabrika temizliği
 • Çerkezköy fabrika temizliği
 • Silivri fabrika temizliği
 • Çatalca fabrika temizliği

İstanbul Beylikdüzü temizlik şirketi olarak bütün ilçelere fabrika temizliği hizmeti vermekteyiz.

İletişim ve randevu talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız !