Dış Cephe Temizliği

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİNDE GEREKLİ EVRAKLAR VE FİRMA SEÇİMİNİN ÖNEMİ

Dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan çalışmasıdır. Güntem Temizlik bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.Güntem Temizlik firması yüksek binalarınızın diş cephe cam temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir Güntem Temizlik firmasını İstanbul’un her semtinde Dış cephe cam temizliği hizmeti sunmaktadır. Bunla beraber temizlik esnasında kullanılan ekip ve ekipmanların firmamıza ait olması siz değerli müşterilerimize uyguladığımız uygun fiyat politikasının başlıca sebebidir.

UYGUN FİYAT ALMAK İSTİYORSANIZ DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Örneğin; A firması hizmet almak istediğiniz yapının dış cephesini sepetli platform(vinç) yardımı ile temizlemek isterse ve bünyesinde sepetli platforma (vinç) sahip değilse size ekstra maliyet çıkaracaktır buda hizmet almak istediğiniz binanın büyüklüğüne ve işin sonlandırılma süresine göre değişecektir. Güntem temizlik şirketi ise bünyesindeki farklı araç ve makina parkuru ile sizlere ekstra maliyet çıkarmadan ve yılların vermiş olduğu deneyim ile dış cephenizin temizliğini en iyi şekilde itina ile yapacaktır, yani bu durumda bir taşta iki kuş vuracaksınız dersek tam yeridir. Hem daha az ücret ödeyip hem de en kaliteli hizmeti alacaksınız.

Şüphesiz ki temizletmek istediğiniz binanın maliyetleri ve hizmet alacağınız firmanın güvenirliliği kurumsal firmaların en büyük sorunlarından biridir. Yapmış olduğunuz arayışlar neticesinde almış olduğunuz hizmetten memnun değilseniz ve her temizlik döneminde temizlik şirketi arayışına giriyorsanız yapmanız gereken şey güvenilir bir firma bulmak ve bu firmanın özgeçmişini, referanslarını ve ekibini gözden geçirmektir.

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİNDE GEREKLİ EVRAKLAR VE FİRMA SEÇİMİNİN ÖNEMİ

Dış Cephe Cam Temizliği iş güvenlik tedbirlerinin üst düzeyde olmasını gerektiren bir iş koludur.

Çalışmakta olduğunuz bir firma var ise muhakkak çalışanların yüksekte çalışma belgelerini ve sağlık raporlarını incelemelisiniz, çalıştığınız bir firma yok ise ve anlaşmak üzereyseniz çalışanların SGK evrakları, iş güvenlik eğitim belgesi, temizlik şirketi tarafından yetkilendirme belgesi, yüksekte çalışma belgesi ve kullanılacak makinaların periyodik bakım ve operatörlük belgelerini mutlaka isteğiniz.

Bu süreçte kazanımlarınızı iki şekilde inceleyebileceksiniz, gerekli evrakları istediğinizde evraklar sizlere ulaştırıldıysa bilmelisiniz ki seçmiş olduğunuz firma doğru karar. Fakat firma tarafından çeşitli bahaneler ile geçiştiriliyor iseniz biliniz ki yanlış karar almışsınız.

Sizde çözüm ortağı arayışına bir son verip bizimle çalışmayı isterseniz lütfen iletişime geçiniz!