Yazılar
sisli-dis-cephe-temizligi

Şişli Dış Cephe Temizliği

 

Şişli dış cephe temizliği firmamız 2001 yılından bu yanadır hizmet vermektedir. 19 yıllık tecrübemiz sayesinde tüm dış cephe yüzeyleri profesyonel bir şekilde silinmektedir. Sektör ortalamasına göre daha ekonomik bir hizmet sunulmakla beraber müşterilerimizden gelen talepler anlık olarak karşılanmaktadır. Şişli dış cephe cam temizliği ekiplerimiz tüm işlemleri teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Uygulamalar sırasın da yüzeylerin zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Ayrıca cam, kompozit ve diğer dış cephe kaplama malzemelerine özel temizlik yöntemleri uygulanmaktadır. Firmamız holdingler, şirketler veya alışveriş merkezleri için 7/24 temizlik desteği sağlamaktadır. Çok yüksek binalar için ise asansör veya vinç sistemleri temiz edilmektedir. Güntem Temizlik firmamız her zaman kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

 

Şişli Dış Cephe Cam Temizliği

 

Şişli dış cephe cam temizliği işlemlerini gerçekleştirecek olan personellerin meslek bilgisi ve tecrübesi oldukça önemlidir. Yanlış bir malzemenin kullanılması veya uygulamaların eksik bir şekilde yapılması sonucun da söz konusu camlar zarar görebilmektedir. Firmamız ise 20 yıldır aynı sektör de faaliyet gösteren personeller ile hizmet vermektedir. Şişli dış cephe cam silme süreci boyunca en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Ekiplerimiz, tüm yüzeyleri köpüklemekte, silmekte, durulamakta ve ardından kurutmaktadır. Genel olarak silinen camlar da su lekesi kalmaktadır. Ancak firmamız son işlemler sırasında bu lekeleri de kuru bez ile silerek ortadan kaldırmaktadır. Şişli dış cephe cam temizliği hizmetleri sayesin de binaların estetik görünümü arttırılmaktadır.

 

Şişli Dış Cephe Temizliği Ücretleri

 

Şişli dış cephe temizlik ücretleri ekonomik bir düzeydedir. Firmamız tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir. Ayrıca büyük şirket ve iş yerleri için yüzde 25’e varan indirimler yapılmaktadır. Maliyet hesaplamaları öncesinde temizliğin gerçekleştirilmesi planlanan adreslere ekip yönlendirilmektedir. Daha sonra ise dış cephe metre kareleri üzerinden fiyat hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Firmamız her ne olursa olsun tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şişli dış cephe temizlik fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hafta sonları da hizmet verilmektedir.

Beşiktaş dış cephe cam temizliği ile alakalı yazımızı okumanızıda tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.