Yazılar
Güntem Temizlik Ekonomik Fiyat Garantisiyle Hizmet Vermektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği M2 Fiyatları

Binaların daha estetik ve modern görünmesinden dolayı son zamanlarda dış cepheler cam kaplama ile tasarlanmaktadır. Bu cam cepheler aynı zamanda film ile kaplanarak siyah ve şık bir görünüm yaratmaktadır. Bu cam cepheler kötü hava koşullarından çabuk etkilenen ve hemen leke olan yüzeyler olmaktadır. Yağmur, kar gibi doğal hava şartları leke bırakmakta, rüzgâr araba egzozları ise kir ve toz birikmesine neden olmaktadır.

Bunların önünde geçmek için zaman zaman temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu temizliğin normal şartlarda yapılması oldukça zor ve tehlikelidir. Çünkü gökdelenlerin gibi yüksek binalar normal şartlar altında temizlenmeyecektir. Bu yüzden profesyonel ekipmanların ve eğitimli çalışanların olması gerekmektedir. İstanbul dış cephe cam Temizlik şirketimiz bu noktada sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Şirketimizin dış cephe cam temizliği m2 fiyatları, uygulama alanının yüksekliğine, temizlik ve kirlilik oranına göre değişmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nedir?

Vinç ve halatlarla personel güvenliği sağlanılarak dış cephe cam temizliği yapılmaktadır.

Binaların yapım aşamasında mimari bir görünüm yaratmak için cam cepheler ile kaplandığı yapılar bulunmaktadır. Bu yapılar güçlü silikonlar ile birbirine bağlanmış cam yapılardır. Camlar oldukça zor temizlenen ve en ufak bir dış etkenden kirlenen zeminler oldukları için kullanımı oldukça zordur. Ancak bu zorluğun yanında modern ve estetik duruşu sayesinde sürekli tercih edilmektedir.

Dış cephelerin temizlenmesi normal bir insanın yapmayacağı kadar zor ve tehlikeli bir uygulama olmaktadır. Amatör temizlik şirketleri de bu uygulamayı zor bir şekilde yapmakta ve çalışanları ile tehlike oluşturmaktadır. Dış cephe cam temizliği için profesyonel temizlik şirketlerinden destek almak gerekmektedir. Firmamız hem cam temizliği hem de zemin temizliği konusunda profesyonel hizmet veren bir firmadır.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Erişilmesi zor yerleri vinçlerimiz sayesinde en güvenli şekilde temizliyoruz.

Dış cephe cam temizliği en yüksek yerlere ve en ulaşılamayacak yerlere ulaşmak için vinç veya askı halat ile yapılmaktadır. Bu makineler sayesinde eğitimli temizlik personeli, her alana rahat bir şekilde ulaşmakta ve güvenli bir durumda olmaktadır. Dış cephe cam temizliği normal iç mekân temizliğinden çok zordur. Çünkü dış mekânda bulunan camlar çok daha farklı koşullardan kirlenmektedir. Bazen çamurlar bile oluşmakta ve bunlar kuruyarak kalmaktadır. Bu kirlerin temizlenmesi oldukça güçlüdür. Bu yüzden kaliteli deterjanlar ve sünger yapıdaki bezler ile ilk olarak güzelce köpürtülmesi gerekmektedir. Daha sonra ise durulama işlemi yapılmalıdır. Mikro fiber bezler yardımıyla da kurutma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dış cephe temizliği öncesinde ve sırasında dikkat edilmesi gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan şu şekilde bahsedebiliriz;

  • Uygulama işlemine başlamadan önce kullanılacak olan makinelerin, vincin, halatların düzgün çalıştığından emin olunmalı, bir arıza var ise tespit ve onarımının yapılması gerekmektedir. Aksi durumda çalışan için güvenli bir durum oluşturulmamış olacaktır.
  • Uygulama sırasında kullanılan deterjanların insan sağlığı açısından zararlı kimyasal içermemesi gerekmektedir.
  • Uygulamayı gerçekleştirecek temizlik personelinin her türlü güvenlik önlemini almış ve eldiven takmış olması gerekmektedir.
  • Kullanılan bezlerin leke ve tüy bırakmayacak mikro fiber bezler olması gerekmektedir.
  • Durulama işleminin, deterjan kurumadan yapılması ve kurulama işleminin de hemen yapılması gerekmektedir. Aksi durumda camlarda lekeler oluşabilir.

Firmamız profesyonel hizmet verme anlayışı ile birlikte hem işçi güvenliği ve sağlığı hem de müşteri memnuniyeti açısından belirtilen bu önemli noktalara dikkat etmektedir. Kullanılan deterjan sağlık açısından bir tehdit oluşturmayacak deterjanlardır. Makineler, vinç ve halatlar her uygulama öncesi ve sonrası kontrol edilmekte ve gerekirse bakım ve onarımı hemen yapılmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları Nelerdir?

Çok yüksek binaların, rezidansların, iş merkezlerinin, gökdelenlerin dış yüzeyleri çoğu zaman cam cepheler ile kaplanmaktadır. Bu cam cepheler, kötü hava koşullarından etkilenerek sürekli olarak lekeli ve kirli bir görünüme sahip olmaktadır. Bu yüzden zaman zaman temizliğinin profesyonel şirketler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu konuda firmamız profesyonel hizmet sağlamaktadır. Firmamızın temizlik fiyatları uygulama alanına göre değişiklik göstermektedir.

Uygulama alnının zorluğuna ve yüksekliğine göre değişik fiyatlar bulunmaktadır. Ancak profesyonel ekipmanlarımızın, son teknoloji donanımlarımız ve eğitimli temizlik görevlilerimiz ile verdiğimiz hizmet oldukça ekonomik olmaktadır. İstanbul dış cephe temizliği Kaliteli ve profesyonel bir hizmet için firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.