Yazılar
Dış cephe temizliği profesyonellik isteyen bir iştir.

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmet İçeriği

Dış cephe temizliği denildiği vakit akla pek çok unsur gelecektir. Dış cephe temizliğinde cam yüzeyler ve binanın yüzey kaplamaları da temizlik unsurlarının içerisinde olacaktır. Dış cephe yüzeylerde kullanılan temizlik malzemeleri oldukça çeşitlilik gösterir. Binanın dış cephesi, mermer, fayans gibi farklı malzemelerden yapılmış olabilir. Bu malzemelerin temizliği farklı usullerle olacaktır. Cam yüzeylerin temizliği ile seramik yüzeylerin temizlikleri aynı olmayacaktır.

Firmamız, dış yüzey fayans kaplamalarını olduğu gibi zemin fayanslarını da son derece rahat bir şekilde temizleyecektir. Özellikle, yüksek katlı binalar, plaza ve gökdelenlerin dış cephe temizliklerinde profesyonel temizlik şirketlerinden hizmet alınması önerilir. Sıradan alınacak bir temizlik hizmeti, özensiz olacağı gibi binaların dış yüzeylerinde istenmeyen sonuçlara da neden olabilmektedir.

Cam Yüzeylerin Temizliği Özen Gerektirir

Dış cephe cam ve yüzey temizliği özen gerektiren bir işdir.

Dış cephe cam temizliğiözen ve dikkat gerektirmektedir. Cam yüzeylerin dalgalı şekilde silinmesi ve ıslak kalan yerlerin kuruduğu zaman lekeli durması kaçınılmazdır. Cam yüzeylerin silinirken, özel deterjanlarla temizlenmesi gerekir. Ayrıca kurulama bezlerinin de camlarda kalıntı bırakmaması son derece önem taşımaktadır. Camlarda temizlik sonrası, oluşacak dalgalı bir görünüm istenen durumlardan değildir. Bu nedenle, hizmet alacak olan kişilerin profesyonel ekip desteğini almaları önerilir.

Firmamız, cam yüzey temizliğinde mikro fiber bezlerle temizlik yapmaktadır. Özel deterjanlar ile cam yüzeyler temizlenmektedir. Yüksek katlı binalardaki camların temizliği, özen ve dikkat gerektirmektedir. Dikkatli yaklaşımlar cam temizliğinde son derece önem taşımaktadır. Özel bir ekiple kurulacak iskele üzerinde yapılacak cam temizliği son derece önem taşımaktadır. Firmamız, profesyonel bir ekiple cam temizliği hizmetini veren kuruluşların başında gelmektedir.

Binaların İç Yüzeylerinde Profesyonel Temizlik

Zemin temizliği için de firmamızın hizmetleri söz konusudur. Dış yüzeylerin fayans ve mermer olması kullanılacak malzeme çeşitliliği, zemin temizliğinde de söz konusudur. Zemin temizliğinde firmamız, özel deterjanlar kullanırken, içeride yaşayan insanların kaymaması için uygun malzemeler kullanmaktadır.

Zemin temizliğinde kaydırmaz malzemeler ve anti alerjik ürünlerin kullanılması önerilir. Solunmasının sağlığa zarar vermediği ürünler ile yapılacak temizlik son derece önem taşımaktadır. Firmamız, temizlikte insana ve doğaya zarar vermeyen ürün kullanmaktadır.

Kurumsal Çalışan Temizlik Şirketleri

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği, kurumsal hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir. Kurumsal çalışan firmaların temel prensipleri arasında, kalite standartlarına uygun yaklaşımlar ilk sırada gelmektedir. İş ve işçi güvenliği için her türlü önlemin alınması gerekir. Yüksek katlı bina temizliklerinde koruyucu başlıklar, kilitli halatlar son derece önem taşır.

Firmamız, kurumsal çalışan, deneyimli temizlik şirketlerinin başında gelmektedir. Bu nedenle, iş güvenliği önlemlerini alan ve personelimizi sürekli eğitimlere gönderen bir şirketiz. Bu sayede, teknolojik gelişmeler ve iş güvenlik eğitimleri konusunda hassas yaklaşımlarımız mevcuttur. Temizlik konusunda hizmet veren personelimiz, deneyimli ve bilgi sahibi olan kişilerden oluşmaktadır.

Yüksek Katlı Binaların Temizliğinde Dikkatli Yaklaşımlar

İstanbul Dış Cephe Temizliği, yüksek katlı binaların temizliğinde son derece dikkatli yaklaşımlar göstermektedir. Yüksek katlı binaların temizliğinde temizlik personelinin iş güvenliği son derece önem taşır. Firmamız, yüksek katlı binalar için tüm yüzeylere iskele kurarak, binayı ağ şeklinde sarmaktadır.

Tüm ekibin yer aldığı bu temizlik sonrasında gerek binanın dış yüzeyi gerekse de camlar en kısa sürede temizlenmektedir. Bu yöntemin dışında firmamız, dağcılık yöntemini de uygulamaktadır. Ana caddelere cephesi olan binalarda bina yüzeyinde kurulmuş iskeleler binanın dışarıdan görünümünü olumsuz etkileyecektir.

Böyle ana caddelere cephesi olan plazalarda dağcılık ekibimizle en kısa sürede ve en temiz şekilde temizlik hizmeti uygulanmaktadır. Dağcılık yöntemlerini uygulayan ekibimiz, her türlü güvenlik önlemini almıştır. Dağcılık eğitimi alan temizlik elemanlarımız, camları en titiz şekilde temizleyecektir. Uygun usullerde ve en kısa sürede temizlik hizmeti, firmamız tarafından verilmektedir.

Sağlıklı Temizlik Ürünlerinin Kullanımı

Yüzeye ve zemine zarar vermeyecek sağlıklı ve kaliteli temizlik malzemeleri güvencesiyle

Sağlıklı temizlik ürünlerinin kullanımı, oldukça önem taşımaktadır. Temizlikte zararlı kimyasal içermeyen ürün kullanımı, temizliği yapan kişinin sağlığı için de önem taşımaktadır. İnsanlara ve çevreye zarar vermeyen, zararlı kimyasal içermeyen ürünlerle yapılacak temizlik, çevreci bir yaklaşım içerir.

Firmamız bu konuda son derece dikkatli yaklaşımlar sergilemektedir. Gerek iç gerekse de binanın dış yüzeyinde kullanılan temizlik ürünlerinde kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanılmaktadır. Profesyonel temizlik için firmamızdan destek alınması önerilir.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.