• gun.tem@hotmail.com
  • 0 (212) 607 31 32
  • 0 (532) 314 27 74
Yazılar
catalca-cam-temizlik

Çatalca Dış Cephe Temizliği

Binalar gökyüzüne yükselirken, etrafımızı cam yüzeyler kaplıyor. Çok katlı binaların bir kısmında çelik konstrüksiyonun yanı sıra cam da çok tercih ediliyor. Şehirleşmenin ve endüstrileşmenin bir sonucu olarak binalar hızla yükseliyor ve cam ile çelik konstrüksiyon binalar etrafımızı sarmaya devam ediyor. Bu tür binaların hızla çoğalması binaların bakımının nasıl olacağı sorusunu da ortaya çıkarıyor.

Yeni Nesil Yüksek Binalar Dış Cephe Temizliğine İhtiyaç Duyuyor

Yeni nesil binaların temizliği de önemli bir ayrıntı olarak görülüyor. Öncelikle binaların estetik görünümü için bunun yanında binaların uzun ömürlü olması için dış cephe temizliği önem arz ediyor. Binaların yüksek olması bu türden binalara müdahale etmeyi, temizlik yapmayı da zorlaştırıyor. Zor olmasına karşın bu binaların temiz ve uzun ömürlü olması istenilen bir durum. Bu zorluğu aşmak için birçok firma hizmet veriyor. Çatalca temizlik şirketi olarak bu zor işleri sizin için kolaylaştırıyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Dış cephe temizliğine başlamadan önce cam yüzeylerin genel bir kontrolü yapılıyor. Çalışmayı engelleyecek, mani olacak unsurlar ortadan kaldırıldıktan sonra temizleme işlemine geçiliyor. Örneğin silikon atıkların kazınması temizlik öncesi yapılan işlemlerden bir tanesi.

Temizlik aşamasında çeşitli kimyasallar ve leke gidericiler kullanılıyor. Leke gidericiler ve kimyasallar cam yüzeyleri aşındırmadan temizlemeyi amaçlıyor. Ayrıca kullanılan kimyasallar toprağa karışıyor ve çevre kirliliğine neden olabiliyor. Bu nedenle bazı firmalar yeşile saygı duyarak çevreyi en az kirleten temizleyicileri tercih ediyor. Ayrıca cam yüzeylerin temizliğinde kullanılan kimyasallar cam yüzeyi aşındırabiliyor. Firmalar bu konuda da müşterilerine çözüm üretebiliyor.

Çatalca dış cephe cam temizliği olarak doğaya saygı duyarak hizmet veriyoruz. Cam yüzeyleri aşındırmayan ve doğaya zarar vermeyen kimyasallar ile sizlere kaliteli bir temizlik hizmeti veriyoruz. Cam yüzeyler kullandığımız kimyasallar sayesinde uzun süre temiz kalıyor ve cam yüzeylerde aşınma yani korozyon en aza inmiş oluyor.  Yüksek binalarda profesyonel ve kalıcı bir hizmet sunmak için firmamız çözümler üretiyor.

catalca-cam-temizlik-firmasi

Dış Cephe Temizliğinde Ne Türden Ayrıntılara Dikkat Ediliyor?

Dış cephe temizliğinde binaya has birçok ayrıntı ile karşı karşıya kalınıyor. Bu ayrıntılar yapılan temizlik sürecini, kullanılan malzemeleri, yapılacak cephe temizliğini diğer detaylarını etkiliyor. Bina dış cephe cam temizliğinde dikkat edilecek hususlara maddeler halinde bakmak gerekirse;

  • Binanın yaşı
  • Bina cam yüzeyinin büyüklüğü
  • Cam yüzeyinin parçalı ya da bütün halinde olması
  • Cam yüzeyindeki kir miktarı
  • Havanın rüzgârlı olması ya da diğer dış şartlar
  • Binanın yüksekliği

Gibi ayrıntılar önem kazanıyor. Firmalar bu türden ayrıntılara bakarak detaylı temizlik planı yaparak iş yapıyorlar.

Çatalca dış cephe cam temizliği firması olarak temizlik aşamasından önce maddeler halinde sıralanan bu ayrıntılara bakarak gerekli planlamaları yapıyoruz. Müşterilerin istekleri ve binanın durumuna bakarak ayrıntılı bir temizlik planı ile kaliteli işler çıkarıyoruz.

Dış Cephe Temizliği Hangi Binalarda Gerçekleştiriliyor?

Dış cephe cam temizliği ihtiyaç duyulan tüm binalarda gerçekleştiriliyor. Sadece cam yüzeyler değil, bunun yanında cama benzeyen malzemelerle kaplı binalarda da dış cephe cam temizliği gerçekleştiriliyor. Bunun yanında cam tavanlar da temizliği zor olan yapılar arasında. Bu yapılarda da dış cephe temizliği hizmetleri sunuluyor.

Stadyum, hastane, iş yerleri, çok katlı apartmanlar ve daha birçok binada dış cephe temizliği gerçekleştirilmekle birlikte müşterilerin taleplerine göre periyodik bakımlar da gerçekleştiriliyor.  Periyodik bakımlarla binaların uzun ömürlü olması sağlanıyor. Çatalca dış cephe cam temizliği firması olarak sizlere gerek periyodik gerekse de rastgele zamanlarda temizlik hizmeti sunuyoruz. Firmamız birçok farklı yüzey ve bina için dış cephe temizlik çözümleri üretiyor.

Farklı Dış Cephe Temizlik Çözümleri İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Çatalca sınırları içerisinde hizmet veren firmamız, birçok farklı binaya ve farklı yapılara özel çözümler ile yanınızda. Kullanılan kimyasal malzemeler doğaya en az zarar verece şekilde seçiliyor ve müşterilere özel çözümler sunuyoruz.

Çatalca’da uzun ömürlü ve şık görünümlü binalar için bizi tercih edebilirsiniz. Gerek periyodik gerekse de istenilen zamanda temizlik hizmetleri ile sizlere en ideal çözümler sunuyoruz. Binanızın genç kalması ve cam yüzeylerin aşınmaması için bizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.