• gun.tem@hotmail.com
  • 0 (212) 607 31 32
  • 0 (532) 314 27 74
Yazılar
dis-cephe-cam-temizlik

Büyükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

Mimari yapı ve binaların dış cepheleri zaman içerisinde hava koşullarına bağlı olarak kirlenir. Bu kirlilik binaların kirli, bakımsız ve kötü görünmesine neden olur. Özellikle Dış cephesi cam kaplama olan iş merkezi gibi yapıların zamanla kirlenmesi sonucu içeride sağlıklı bir yaşam oluşmaz. Güneş ışınlarının içeriye girmesine engel olan kirlilik temizlenmediği takdirde iş merkezlerinde hava sirkülasyonu kirli olur. İşte bu nedenlerden dolayı Plaza, bina ve mimari yapıların dış cephelerinin yılda en az iki kez temizlenmesi gerekir. Büyükçekmece dış cephe cam temizliği firmamız uzman kadrosu ile dış cephe temizliği hizmetini uzun yıllardır sizlere sunmakta. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız son teknoloji imkânlar ile dış cephe temizliği işlemlerini sağlamaktadır.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Büyükçekmece dış cephe cam temizliği firmamız dış cephe temizliği yapılacak bina çevresinde inceleme yapar. Bu inceleme işlemi dış cephenin büyüklüğü, dış cephe kaplamasının ne olduğu ve kullanılacak malzemelerin belirlenmesi işlemidir. İnceleme sonrası uzman kadromuzun iş güvenliğini sağlayacak olan sistem kurulur. Bu sistem temizlik esnasında uzmanlarımızı korumaktadır. Daha sonra temizlik işlemine geçilmektedir.

Dış cephe temizliği esnasında yüksek katlı mimari yapılar için vinç ve sepet sistemi kurulabilmektedir. Mimari yapı tamamen temizlenmeden önce ön deneme yapılmaktadır. Bu ön denemenin binaya uygunluğuna göre temizlik işlemine geçilmektedir. Bu işlemler arasında tazyikli su ile temizleme uygulaması da yapılabilir.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılara Yapılır?

Dış cephe temizlik işlemi cam kaplama yapılara yapıldığı gibi PVC yapılara da uygulanır. Yanı sıra Dış cephesi Mozaik, Alüminyum Komposit yapılar da yılda iki kez temizlenmelidir. Dış cephe temizliği Mermer ve Granit yapılara da itina ile yapılmalıdır.

Dış Cephe Temizliği Sırasında Yapılması Gerekenler

Dış cephe temizliğine başlanmadan önce zemin parsellemesi mutlak suretle yapılmalıdır. Zemin parsellenmesinin yapılması ile bina itina ile temizlenebilir. Yanı sıra dış cephe temizliğinin ardından kurulama işlemi yapılır. Temizlik esnasında kullanılan ürünler doğal olaylardan dolayı meydana gelebilecek kirlenmeleri geciktirme özelliğine sahiptir. Büyükçekmece dış cephe cam temizliği firmamız bu alanda uzun yıllardır uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

Yılda En Az İki Kez Dış Cephe Temizliği Yaptırmalısınız

Dış cephe temizliği binaların görünümü için önemli olduğu kadar sağlık için de önemlidir. Bina üzerinde biriken kirler zamanla bina içerisindeki havayı kötü yönde etkilemektedir. Bu etki ile bina içerisinde sağlıklı bir ortam oluşmaz. Dış cephe temizliğinin her yıl iki kez yaptırılması yeterli olacaktır. Bu sayede Plaza gibi yapılar daha bakımlı ve temiz görülürken binalar daha sağlıklı hale gelir. Yanı sıra alışveriş merkez gibi yapıların dış cephe temizliği de yılda iki kez yapılmalıdır.

cam-temizlik-firmasi

Dış Cephe Temizliği Uzman Ekip Tarafından Yapılmalı

Dış cephe temizliği bu işlemi bilmeyen kişiler tarafından yapılamaz. İş güvenliği açısında temizliğin uzman ekip tarafından sağlanması önemlidir. Büyükçekmece temizlik şirketi firmamız uzun yıllardır itina ile sizlere bu hizmeti vermektedir. Özellikle dış cepheleri cam kaplama olan mimari yapıların temizleme işlemi iş güvenliği açısından dikkat gerektirmektedir. Dış cephe temizliği uygulaması bu alanda eğitim almış olan bireyler tarafından yapılmalıdır. Eğitimi olmayan bireyler uygulama sırasında korku yaşayabilir. Bu durum geri dönülmez kazalara neden olabilmektedir. Firmamız eğitimli kadro ile hizmet vermekle birlikte müşteri memnuniyetini ve çalışanların güvenliğini ön planda tutuyor. Bizim için müşterilerimizin iyi hizmet alması kadar çalışanlarımızın sağlığı da son derece önemlidir. En iyi hizmet için itina ile uzun yıllardır bu alanda çalışmaktayız.

Dış Cephe Temizliği Fiyatları Nedir?

Bu soruya net yanıt verebilmek adına öncelikle fizibilite çalışmasının sağlanması gerekir. Fiyat dış cephenin büyüklüğüne, Binanın yüksekliğine, dış cephenin farklılığına ve kullanılacak malzemenin özelliğine göre değişim göstermektedir. Yüksek yapılı binalar için vinç sistemi kurulabilir. Yanı sıra uzman kadromuzun güvenliği için sistem kurulmaktadır. Bu nedenle yapılan inceleme sonrasında fiyat belirlenmektedir. Büyükçekmece dış cephe cam temizliği firmamıza ulaşım sağlayarak ön görüşme işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Uzman kadromuz mimari yapıya ulaşım sağlar ve ardından fizibilite çalışmasını tamamlar. Yapılacak işlemlere göre fiyat belirlemesi yapılabilmektedir. İyi hizmet alabilmek ve iş kazası yaşamamak adına uzman firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.