• gun.tem@hotmail.com
  • 0 (212) 607 31 32
  • 0 (532) 314 27 74
Yazılar
cekmekoy-dis-cephe-temizlik

Çekmeköy Dış Cephe Cam Temizliği

Camlar yeni yüzyılın bina süslemelerinde dış cephelerin daha kullanışlı ve daha estetik görünmesinde önemli bir yer tutmaktadır. Cam sahip olduğu özellikler ile günümüzde çok katlı binaların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Camlar kullanışlı ve estetik olmasının yanı sıra bina içinin güneş enerjisinden daha fazla yararlanmasını da sağlarlar. Bu önemli bina elemanlarının temizliği de önemlidir.

Binalarda Kullanılan Dış Cephe Cam Kaplamaların Temizliği

Yüksek katlı birçok binada görebileceğiniz cam yapıların temizliği zordur. Bu zorluğun üstesinden gelebilmek için birçok firma farklı çözümler üretmiştir. Cam yapıların rutin temizliğinin gerçekleştirilmesi binaların dış cephelerin uzun ömürlü olması açısından önemli olduğundan dış cephe cam temizliği yapan firmaların önemi ortaya çıkmaktadır. Çekmeköy dış cephe temizliği firması olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Hangi Detaylar Ön Plana Çıkıyor?

Dış cephe temizliğinde detaylar ön plandadır. Öncelikle dış cephe temizliği yapılmadan önce gerekli fizibilite çalışmalarının yapılması gerekir. Fizibilite çalışmaları binanın yaşını, kullanılan dış yalıtım malzemesini, cam kalınlığını gibi unsurları kapsar. Maddeler halinde ayrıntılara bakmak gerekirse;

  • Binanın yaşı
  • Binada kullanılan dış cephe yalıtım malzemeleri
  • Cam kalınlığı
  • Cam bütünlüğü
  • Temizliğe engel olabilecek çıkıntılar ve diğer yapılar

Ortaya çıkar. Görüldüğü üzere cam temizliğinde ayrıntılar bu şekilde listelenir. Çekmeköy dış cephe cam temizliği firması olarak gerekli ayrıntılara binaen temizlik öncesi planlama yaparak işimizi gerçekleştiririz. Böylelikle müşterilerimiz daha detaylı ve kesintisiz bir hizmet edinmiş olurlar. Çekmeköy dış cephe firmaları arasında müşteri odaklı iş anlayışımızla ön plana çıkmış durumdayız. Binalarınızın dış cephelerinin daha uzun ömürlü olması için bizden hizmet alabilirsiniz.

dis-cephe-temizlik-firmasi

Dış Cephe Temizliğinde Kullanılan Temizlik Malzemeleri

Dış cephe temizliğinde birçok farklı kimyasal kullanılıyor. Bu kimyasallar özel lekelerin giderilmesi için kullanılabildiği gibi genel cam temizliği için de tercih edilebiliyor. Kimyasallar her ne kadar temizleme özelliğine sahip olsalar da bazı kimyasal temizlik ürünlerinin doğaya zarar verdiği bilinen bir gerçek. Bu nedenle doğaya zarar vermeyen temizlik ürünleri tercih edilebiliyor.

Çekmeköy dış cephe cam temizliği firması olarak doğaya zarar vermeden en uygun temizleyiciler ile dış cephe cam temizliğini gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız temizlik ürünleri zor ve inatçı lekeleri gidermekle kalmıyor, cam kaplamanın korozyona uğramasını da engelliyor. Firmamız uzun süreli temiz kalan iş anlayışı ile sizin uzun vadede karlı olmanızı sağlıyor. Binanız uzun süre kirlenmezse ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmeti de asgari de kalıyor.

Ne Tür Mekânlarda Dış Cephe Temizliğine İhtiyaç Duyuluyor?

Dış cephe cam temizliği aslında birçok binada ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Özellikle gökdelen olarak tabir edilen yüksek katlı binaların temizliğinde dış cephe cam temizliği önem kazanıyor. Gökdelenler, plazalar ve rezidanslar cam cephe denilince akla gelen ilk yapılar olsa da tabii ki dış cephe cam temizliği sadece gökdelenler için geçerli değil.

Bunların yanında okul hastane gibi yapılarda büyük cam yapıların temizlenmesinde dış cephe cam temizliğine ihtiyaç duyuluyor. Stadyum gibi kompleks yapıların cam kısımlarında, cam ya da benzeri tavan yapılarında, iş yerlerinde ve daha birçok yerde değişik dış cephe cam temizliği hizmetine ihtiyaç duyuluyor.

Çekmeköy dış cephe temizliği firması olarak ulaşılması zor yerlerdeki temizlik hizmetlerini itina ile yerine getiriyoruz. Binanın özellikleri fark etmeksizin müşterilerin istek ve taleplerine göre müşterilere özel çözümler üreterek farkımızı hissettiriyoruz. Çekmeköy civarında her türlü dış cephe cam temizliği hizmetinde periyodik bakım hizmetleri dâhil her türlü hizmeti sunuyoruz.

Size Özel Çözümler İçin Buradayız

Doğaya zarar vermeyen kimyasallar ile sizler için en nitelikli hizmetleri sunuyoruz. Kullandığımız ekipmanlar ile en ulaşılmaz yerlere rahatlıkla ulaşıyor, işçi sağlığını düşünerek profesyonel bir çalışma yürütüyoruz. Firmamız alanında uzman ekiplerle ihtiyaçlarınızı anında gideriyor.

Eğer siz de cam cephe temizliği için güvenilir ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Size özel çözümlerimiz ile binanızın kullanım ömrünü arttırıyor, kalıcı bir temizlik vadediyoruz. Yaz temizliği, kış temizliği gibi periyodik temizlik işlemlerinin yanı sıra müşterilerin dilediği zamanlarda da temizlik yaparak ihtiyacınız olduğu anda hizmet sunuyoruz. Sizler de sürekli tozlanmayan camlar istiyor ve güneş ışığından daha fazla istifade etmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.