Yazılar
Dış Cephe Cam Temizleme

Vinçle Cam Temizliği

Cam temizliği denince birçok insan bu konuyla ilgili ciddi endişeler taşıdığını belirtmektedir. Camın temizlenmesi için diğer yüzeylerden farklı olarak uygulamaların yapılması gerekir. Bunun dışında cam temizliği dış cephe cam temizliği ise düşünceler tamamıyla farklı bir boyuta geçmektedir. Çünkü dış cephe cam temizliği yapabilmek için farklı aparatlardan, makinelerden, tekniklerden yardım almak gerekebilir.

Özellikle çok katlı yapılarda dış cephe cam temizliği yaptıracağınız zaman uzman, bilgili ve tecrübeli bir kadrodan yardım almalısınız. Aksi takdirde birçok farklı sorun ile karşılaşmanız mümkündür. Cam temizliğinde kullanılacak olan deterjanlar, işçiler, ekipmanlar oldukça önem arz etmektedir. Eğer uygun şekilde bir firma ile anlaşmaz iseniz istediğiniz randımanı almanız mümkün olmayabilir.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Firma Seçimi

Dış cephe cam temizliği yaptıracağınız zaman öncelikli olarak doğru ve güvenilir bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Anlaşacağız firmayı doğru seçmezseniz işten alacağınız randıman sorun yaratabilir. Ülkemizde dış cephe cam temizliği ile ilgili işlemler yapan firma sayısı oldukça fazladır. Fakat dış cephe temizliği yapmadan önce firma ile mutlaka bir görüşme gerçekleştirmelisiniz. Aksi takdirde can güvenliği tehlikesi bulunan bu işlemin sonucunda ciddi kazalar ile karşılaşmanız mümkündür.

Güvenilir, alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarına sahip sertifikalı bir firma ile anlaşırsınız herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük olacaktır. Binanın Yükseklik ve boyutuna göre temizlik yapılacak aparatlar değişkenlik göstermektedir. Dış cephe cam temizliği asma sepet ile, örümcek vinç ile, makaslı platform ile, teleskopik uzatma ekipmanları gibi ekipmanlarla veya vinç ile yapmak mümkündür. Burada firma tamamen uygun bir şekilde aparatı belirleyerek temizliği gerçekleştirecektir.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Kullanılacak Olan Deterjanlar

Dış cephe cam temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise kullanılacak olan deterjanlar ve bezler diyebiliriz. Ayrıca dış cephe cam temizliğinde sileceklerin kullanıldığını da söyleyebiliriz. Firmamız dış cephe cam temizliğinde kullanmış olduğu deterjanlar da geleceğe yönelik herhangi bir sorun oluşmayacak kimyasalların bulunmasına dikkat etmektedir. Yani dış cephede korozyon oluşturacak herhangi bir kimyasal veya asit gibi ürün kullanmamaktayız. Çünkü böyle bir ekipmanın kullanılması dış cephenin ciddi manada zarar görmesine sebep olacaktır. Ayrıca dış cephe cam temizliğinde camın özelliklerine uygun silecekler ve bezler kullanmak hem işin hızlı ilerlemesini hem de kusursuz bir şekilde olmasını sağlayacaktır.

Firmamızın Belgeleri

Firmamızı dış cephe cam temizliği yapacak bütün izinlere ve belgelere sahip bir firmadır. Yeterlilik belgesi sahibi olmayan firmalar ile anlaşmaya kalkmanız yaşanacak problemlerde hukuki süreçlerde ciddi sorunlar yaşamanıza sebep olacaktır. Firmamız dış cephe cam temizliği için gerekli olan bütün belgelere sahiptir. Ayrı çalıştırmış olduğumuz bütün personellerimiz de bu işi yapmaya izinli eğitim almış ve belgelerine sahip kişilerdir.

Sizler de dış cephe cam temizliği yaptıracağız firmalarla iletişim halinde bulunacağınız zaman muhakkak uzmanlık belgesi olan ekip arkadaşlarına sahip firmalar ile anlaşmanız gerekmektedir. Ayrıca dış cephe cam temizliği sırasında oluşan sorunların  iş kazası olarak nitelendirilmesi için bazı önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu önlemler alınmadan yaşanacak kazalar da can kaybına giden sorunlar ortaya çıkabilir. Firmamız Bu konuda da gerekli olan bütün ayrıntılara dikkat eden bir firmadır.

Çalışma Şeklimiz

Dış cephe cam temizliği ihtiyacınız olduğu zaman firmamız ile iletişim haline geçmeniz yeterlidir. Firma yetkililerimiz öncelikli olarak temizlik yapılması istenilen alan ile ilgili bir ön görüşme ve keşif gerçekleştirirler. Bu keşfin ardından dış cephe cam temizliği de kullanılacak olan yönteme karar verilerek müşterilerimiz ile paylaşımını gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında müşterilere kullanacağımız deterjan bilgisi, yapılacak olan işlem süresi ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme gerçekleştiriyoruz.

Bu bilgilendirmenin ardından işlemin ne kadar bir maliyete sahip olacağı ile ilgili olarak da bilgileri vermekteyiz. Ayrıca periyodik olarak temizlik gerektiren bir yer ise periyodik olarak temizlikler de farklı bir fiyat uygulaması sunmaktayız. Sizlerde AVM, Plaza, iş yeri gibi pek çok alanın dış cephe cam temizliği işlemlerinde güvenilir bir firma ile anlaşmak istiyorsanız mutlaka bizim ile iletişime geçiniz. Firmamızın çalışma prensibi uygun fiyatları ve hızlı iş teslimi müşterilerimizin memnuniyetini kazanan en önemli özellikler arasındadır.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.