Yazılar
Gökdelen cam temizliği

Gökdelen Cam Temizliği Fiyatları

Cam temizliği oldukça hassasiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Cam temizliğinde kullanacak olan deterjan, ekipman gibi pek çok unsur temizliğin kalitesi için oldukça önemli ayrıntılardır. Normal bir cam temizliğinde bu kadar hassasiyet gerekirken dış cephe cam temizliği için ise gösterilecek hassasiyet bunun kat ve kat fazlası olmak zorundadır. Özellikle yüksek binalar AVM’ler gökdelen gibi alanların cam temizliği yapılırken profesyonel anlamda hizmet almak gerekmektedir.

Çünkü dış cephelerin cam temizlikleri yapılırken hem yükseklik, hem cam özellikleri sebebiyle hassasiyet gösterilmesi gereken pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Özellikle ciddi iş kazası veya can kaybı yaşanmaması için dış cephe cam temizliği için muhakkak birçok farklı ayrıntının düşünülerek işleme başvurması gerekmektedir. Firmamız dış cephe cam temizliği konusunda yıllardır vermiş olduğu hizmetleri ile güven unsuru oluşturmuştur.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Bunlara Dikkat

Herhangi bir alanda dış cephe cam temizliği hizmeti almak istiyor iseniz muhakkak çalışacağınız firma ile bazı ayrıntıları konuşmalısınız. Özellikle dış cephe temizliği yaptıracağınız firmanın güvenlik anlamında bütün önlemlerini almış bir firma olması en önemli unsurlar arasındadır. Örnek verecek olursak uzmanlık belgesi bulunmayan bir firma ile çalışmanız işlemler sırasında iş kazaları hatta can kaybına giden sonuçlar yaşamanıza sebep olabilir.

Dış cephe cam temizliği yapabilmek için yetkinlik belgesinin alınmış olması gerekmektedir. Firmamız bu belgeyi almış olan ve bütün resmi adımlara dikkat eden bir firmadır. Ayrıca dış cephe cam temizliğinde çalıştırılacak olan ekip arkadaşlarının muhakkak bu alan ile ilgili eğitim almış ve uzman kişiler olması gerekiyor. Firmamızın bünyesinde çalışan bütün ekip arkadaşlarımız dış cephe cam temizliği konusunda uzman kişilerdir. Böylelikle gönül rahatlığı içerisinde firmamız ile anlaşarak dış cephe cam temizliği işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Gökdelen Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Özellikle gökdelen gibi yüksek yapıların dış kısımları cam alanlar ile kaplanabiliyor. Bu görüntüyü hoş gösterirken zaman içerisinde kirlenme gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu yapıların dış cephe cam temizliğini yapabilmek için uzman kadrolardan yardım alabilirsiniz. Firmanız gökdelenin yüksekliği ne olursa olsun her türlü temizliği yapabilecek kapasiteye sahip bir firmadır. Vinç ile temizlik, örümcek vinç ile temizlik, sepetli vinç ile temizlik  diğer bütün yöntemler ile temizliği gerçekleştirebilecek bir çalışma prensibine sahibiz.

Cam temizliğini gerçekleştirirken kullanmış olduğumuz deterjanlar korozyon oluşmasını önleyen deterjanlardır. Asitli içeriyi bulunmayan deterjanlar ile temizlik yaptığımız için dış cephenin şık görüntüsünün bozulmasına engel oluyoruz. Gönül rahatlığı ile firmamızı tercih ederseniz kullanmış olduğumuz temizlik malzemelerinin kalitesini ve daha sonrasında kirlenmeye geciktiren özelliklerini de test etmiş olursunuz.

Çalışma Prensibimiz

Firmamız dış cephe cam temizliği yaparken ilk önce iş alanı ile ilgili keşif gerçekleştirmektedir. Yani bir gökdelen cam temizliği için talebiniz bulunuyor ise firmamızda bu işi yapacak olan uzman ekip arkadaşlarımız gelerek incelemeyi gerçekleştirmektedir. Dış cephe cam temizliği işlemleri ortalama bir gün sürmektedir. Fakat bazı durumlarda işlemlerin daha hızlı veya daha geç olması mümkündür.

Özellikle uzun süredir temizlenmemiş bir dış cephe cam bulunuyor ise burada temizlikte farklı aparatlar kullanılmasının yanı sıra süre olarak da farklılık ortaya çıkabilir. Firma olarak müşterilerimize önerdiğimiz en önemli özellik dış cephe cam temizliğinin periyodik olarak yapılmasıdır. Periyodik olarak yapılan dış cephe cam temizliği hem temizlik sırasında işlemlerin uzun sürmemesi hem de dış cephenin erken aşınmasını engelleyecektir. Keşif yaptıktan sonra gerekli ekipmanlar ve çalışma şeklini belirleyerek müşterilerimize işlem ile ilgili randevu günü vermekteyiz.

Cam Temizliği Fiyatları

Gökdelen cam temizliği yaptıracağınız zaman fiyatlar ile ilgili olarak şöyle bir ayrıntıdan bahsedebiliriz. Öncelikli olarak temizleyeceğimiz alanın büyüklüğü, burada çalışacak olan ekip arkadaşları ve kullanılacak olan yöntem fiyatlara etki etmektedir bunu belirtebiliriz. Bunun dışında cam temizliği uzun süredir yapılmıyor ise farklı deterjanların kullanılması gerekiyor ise firma olarak bunların fiyatlarının da farklı olacağını sizlere belirtmekteyiz.

Dış cephe cam temizliği için fiyat teklifi alacağınız pek çok firma bulunacaktır. Bazı firmaların sunmuş olduğu oldukça düşük fiyatlar sizleri yanıltmamalıdır. Çünkü içeriğini bilmediğimiz uygun fiyatlar hem can kaybı ile sonuçlanacak iş kazalarına hem dış cepheye zarar verecek kimyasal deterjan kullanımı gibi sorunlara neden olabilir. Bu sebep ile fiyat teklifi ile beraber muhakkak içerik ile ilgili ayrıntılı bilgiler almanızı tavsiye etmekteyiz. Firmamızı her konuda güvenerek tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.