• gun.tem@hotmail.com
  • 0 (212) 607 31 32
  • 0 (533) 700 63 65
Yazılar
Güntem Temizlik Esenyurt Dış Cephe

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Esenyurt 2008 yılında ilçe olmasından beri çoğu kişinin ve firmanın yer edildiği bir bölge olmuştur. Biz Esenyurt Temizlik Firmaları hakkında bilgi vereceğiz.

Esenyurt ‘ta genel olarak temizlik firmaları bulunmaktadır. Hepsi birbirinden çalışkan ve kaliteli olmaktadır ama bir şirket gayreti ile bizim tercih ettiğimiz şirket olmuştur.

Güntem Temizlik Şirketi ‘nin Farkı Nedir ?

Çünkü Güntem Temizlik Şirketi profesyonel ve kaliteli hizmet vererek, resmi ve memnuniyet veren çalışanları bulunarak en samimi ve en gayretli şirket durumundadır. Gerek ev temizliği, gerekse ofis temizliği bakımından oldukça steril bir alan bırakmaktadır.

Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, Dış cephe cam temizliği, villa temizliği, apartman temizliği, fabrika temizliği,  temizlik personel temini ve yerinde koltuk ve halı yıkama gibi birçok alanda hizmet vererek liderliğini sabit tutmaktadır.

Müşteri memnuniyeti hat safa olup, iş yaptıkları hiçbir firmadan olumsuz cevap almayan Güntem Temizlik Şirketi Esenyurt Temizlik Şirketleri  arasındaki rekabetini hâlâ sürdürmektedir.

En iyi işe ise Dış cephe cam temizliği olan Güntem Temizlik Şirketi şehrin en göze çarpıcı işini yapmaktadır. Gerek 40 gerek 50 katlı gökdelenleri bile iş güvenliğinden taviz vermeyerek en iyi şekilde temizleyen bir şirket nasılda bizim listemize girmesin.

Güntem Temizlik Şirketi Nasıl Hizmet Sunar?

Güntem Temizlik Şirketi, Esenyurt ev temizliği ,ofis temizliği konusunda rahatlıkla güvenebileceğiniz bir temizlik şirketidir. Şirket tecrübeli temizlik çalışanlarından oluşmaktadır. Kaliteli ev temizliği ve güveni bir arada sunulmaktadır.

Temizlik hizmeti kapsamında detaylı açıklamaları ve temizliğin nasıl yapıldığı konusunda açıklamalar aşağıda bilginize sunduk. Evinizi, firmanızı ve iş yerinizin temizliği konularında  Güntem Temizlik Şirketinden hizmet almak için iletişime geçerek randevu almanız gerekmektedir. Güntem Temizlik Şirketi sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.

Ev Temizliğinde, temizlik yapılacak bölge kontrol edilir, gerekli temizlik malzemeleri  ve ekip hazırlanır. Mutfak, salon, tuvalet, oda, banyo, balkon, zemin, cam ve dış cephe, duvarlar, tavan;  kısacası evin bütün bölgeleri gözden geçirilir. Buzdolabı, bulaşık makinesi gibi temizliği zor olan bütün beyaz eşyaların yüzeysel temizliği yapılır; lavabo, tezgah temizlenir, zemin silinir.

Banyo ve lavabo temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşa kabin, lavabo, klozet gibi no-steril olma olasılığı yüksek bölgeler dikkatle temizlenir; zamanla ya da dış faktörlerle rengi sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşur; kalan banyo aksanları hiç kir kalmayacak şekilde sterilliğine kavuşturulur. Cam temizliğinde; pencere, iç ve dış cam temizliği uzman çalışanları tarafından güvenle temizlenir.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar dikkatle temizlenir. Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen verilir. Ev temizliği hizmetlerinin önemli bir parçası olan oda ise temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, dolaplar en ince ayrıntısına kadar temizlenir.

Kimyasallar ürünlerde çok dikkatli davranır 

Güntem Temizlik Şirketi kullanacağı temizlik malzemelerini seçerken kimyasallarda iç ve dış hatlara zarar vermeyecek ve iz bırakmayacak ürünler seçer. Güvenliği onun için en önemli faktörlerden biri olup verdiği işin hakkını kazanmaktadır.

Esenyurt Temizlik Şirketleri, semtinin en göze çarpan unsurlarını oluşturduğundan dış bölgelerden de istek iş alımlarına gitmektedir.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.