• gun.tem@hotmail.com
  • 0 (212) 607 31 32
  • 0 (532) 314 27 74
Yazılar
Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar uzun zamandan beri çoğu işadamının seçili mekanı olmuştur ve burayı yurt edinmiştir.Semtinde birçok firma bulunduran Avcılar için herkesin tercih ettiği bir temizlik firması uzun zamandan beri faaliyet göstermektedir. İç temizliği güzelliğiyle cezbederken, Dış cephe temizliği ile de kaliteli firmaların dahada göze çarpmasını sağlamaktadır.

Avcılar Temizlik Şirketleri arasında en hırslı ve güvenilir şirket konumunu nasıl aldı peki ?

2008 yılında kurulan Güntem Temizlik Şirketi, endüstri standardı belirleyen rakipsiz hizmet, güvenilirlik ve müşteri hizmetleri düzeyleri sunan Avcılar Temizlik Şirketleri arasında en başarılı, dinamik ve profesyonel temizlik şirketlerinden biri haline gelmiştir. Çevredeki semtler dahil tüm Avcılar semtinde en kaliteli ve uygun fiyatlı ticari ve evsel  temizlik hizmetleri sunmakta. Müşterilerine yalnızca güvenilir, dürüst ve profesyonel temizleyiciler getirmeyi amaçlamaktadır.

Güntem Temizlik Şirketi 10 yıllık hızlı büyümede, itibarımız ve müşteri listesi sürekli güçlendi. Ev temizliği bölümün de başarısının büyük bir bölümünü oluşturuyor ve ev sahiplerine sermaye genelinde verimli, güvenilir ve esnek çözümler sunmakta.

Güntem Temizlik Şirketini seçmek, Avcılar’da ki  en deneyimli temizlik şirketlerinden birini kullanmayı seçtiğin anlamına geliyor ve bu iddiayı destekleyecek takip ve deneyime sahip. Bununla birlikte, önerilen temizlik hizmetlerini ve uzman temizlikçilerini kullanmanın birçok zorlayıcı nedeni vardır. 

Peki neden Avcılar’da Güntem Temizlik Şirketi ?

Güntem Temizlik Şirketi 2008’den beri kanıtlanmış tecrübe ve kaliteli hizmet.

Güntem Temizlik Şirketi, Avcılar’da ki özel ve kamu sektöründen çok çeşitli kuruluşlara ısmarlama hizmetler sunmaktadır.

Müşterileri % 80’i referanslardan geliyor.

Güçlü ilişkiler kurar ve teşvik etmekte olup. İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi dinlemekte ve her zaman size maliyetlerinizin mümkün olan en doğru tahminini sunmaktadır. Size pratik ve gerçekçi tavsiyeler verilmesini sağlar.

Güvenilirlik – temizlik hizmetlerimiz zaman ve bütçeye göre verilmektedir.

Avcılar Temizlik Şirketleri arasında en son malzeme ve ekipmanlarla güncel.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için verilen her sözleşmeye ayrı ayrı ve azami özen göstermekte.

Tüm çalışmalarını garanti etmekte.

Güntem Temizlik Şirketi tüm operatörler ustaca eylemlerini yürütmek emin yapımında önlemini alır ve tüm Sağlığı ve Güvenliği önlemleri tanınan ve doğru olarak izlenir.

Tüm tanınmış kuruluşların tercih edilen üyeleridir ve gerekli ve ilgili tüm sertifikalara sahip iş yapmaktadır.

Avcılar Temizlik Şirketleri, paranızın karşılığını vermekle gurur duyuyor. Makul temizlik oranları ve son derece rekabetçi ve dürüst saatlik fiyatları sunmaktadır.

Esnek ödeme yöntemleri sunarak müşterisini büyük ölçüde rahatlatmaktadır  .

Tüm profesyonel temizleyicileri en yüksek profesyonel temizlik standartlarına göre çalışır ve sektörün en iyileri arasında kaliteli müşteri hizmetleri sunar.

Tüm çalışanları Tamamen sigortalıdır .

Üniformalı, güvenilir, resmi  ve sorumlu personelleri vardır.

Bilgi Alın

Farklı firmalar aramaya son verin.

Hemen şimdi 02126073132 , 05323142774 numaralarını arayın veya gun.tem@hotmail.com adresine mail atın.

Detayları konuşalım.

İyi Günler.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.