• gun.tem@hotmail.com
  • 0 (212) 607 31 32
  • 0 (532) 314 27 74
Yazılar
garantili-dis-cephe-temizlik

Beşiktaş Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği günümüz de artık çok yüksek katlı binaların, avmelerin, gökdelenlerin ve yüksek işyerlerinin aldığı bir temizlik hizmetidir. Hava koşulları, egzoz dumanları gibi yüzeylerin bu sebeple kirlenmesi sonucu vinç yardımı ile yapılan Beşiktaş dış cephe cam temizliği gibi büyük firmalardan yardım alınarak temizlenmektedir. Çünkü şahısların kendi başına cam temizliği yapması oldukça zordur ve çok fazla emek gerektirir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nedir?

Dış yüzey kaplamalarının kötü hava koşulları nedeniyle kirlenmesi sonucu oluşan toz ve kir birikintisini kurum ve firmalardan yardım alınarak temizletilmesidir. Bu tarz temizleme işlemleri Beşiktaş dış cephe cam temizliği gibi profesyonel bir ekip ile yapılmaktadır. Ayrıca bu iş ile ilgili eğitim almış, sertifikası bulunan ve olası bir iş kazası sonucunu en aza indirip güvenli bir şekilde personeller  tarafından titiz bir şekilde uygulanmaktadır. Bizler de Beşiktaş bölgesinde bu hizmeti veriyoruz.

Dış cephe cam temizliği yapılmadan önce yapılacak yerin tespit edilip yapı malzemesinde ne kullandığına bakılarak ona göre temizlik yapılacak yere zarar gelmeyecek bir şekilde temizlik malzemeleri tercih edilmelidir. Aksi takdirde yanlış bir ürün seçimi sonrası yapı malzemesi solabilir, çizilebilir veya kötü bir görüntü elde edilebilir. Bu yüzden temizlik yapılacak yerin iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Beşiktaş dış cephe temizliği bu konuda en hassas bir şekilde hizmet vermektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Çok zor ve riskli olan bu işlem için kullanılacak araç ve gereçler her ne olursa olsun güvenlik önlemler alınmalı ve iş kazaları en az seviyeye indirilmelidir. Bu yüzden bu tedbirler bir uzman tarafından yönlendirilip uygulanmalıdır. Beşiktaş dış cephe cam temizliği olarak silme işlemi yapılmadan önce temizlik durumu kir mi, yağ mı, toz mu olup bakılmalı, en son temizlik ne zaman yapılmış ona bakılmalı ve çevre durumu kontrol edilmeli vinç kurulumu yapılabilecek bir yer mi yoksa trafiğin çok yoğun olduğu bir bölgemi ona bakılmalıdır.

Bu gibi durumlar göz önüne alınarak kullanılacak araç ve gereçler ayrıca temizlik ürünleri seçilmelidir. Dış cephe cam temizliği belirli aralıklarla yapılmalıdır. Buda en fazla yılda 2 defaya mahsus olarak yapılabilmektedir. Bu yüzden yapılmadığı takdirde temizlik durumu zorlaşabileceğinin yanı sıra belki yüzeylerin değişmesi bile gerekmektedir. Bu tür işlemleri de bizim gibi profesyonel firmalar yapabilmektedir. Siz de dış cephe temizliği için firmamızı tercih edebilirsiniz.

besiktas-cam-temizlik

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları Nasıl Olmalıdır?

Bu gibi temizlik durumu tamamen binanın ne kadar yüksek ve geniş olduğu ile ilgili olabilmektedir. Temizlik yapılacak yerin yüksekliğine, ekipmanlara vinç, makine veya dağcılık işlemi ile mi yapılacak, kullanılacak temizlik ürünlerine ve çevre şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Buna göre temizletmek istediğiniz dış cephe zemininin inşaat sonrası olması fiyatı oldukça değiştirmektir. Camda bulunan bantların, kireç, alçı ve beton gibi malzemelerin cam yüzeyi temizliği fiyatı oldukça artırmaktadır. Çünkü bu gibi temizliğin yapılması zor ve fazla zaman almaktadır.
Dış yüzey temizliği için gerekli malzemeler tamamen 1.sınıf kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Bu gibi ürünlerin malzeme ve ekipmanlarının TSE’ye uygun ürünler tercih edilmektedir. Ucuz mal ve markası belli olmayan ürünler zemin yapıya zamanla zarar verebilmektedir. Temizliği yapılmayan yüzeyler zamanla lekelenmeye ve oksitlenmeye başlayacaktır. Bu nedenle dış cephe temizliği son derece önemlidir.

Bu amaçla yağmur suyuna, güneş, toz, kir ve dumana karşı temizliğin çok uzun süre bekletilmeden yapılması gerekmektedir. Uzun süre temizliği yapılmayan binanın oldukça kiri fazla hapsetmesi sonucu temizlik işlemi de zor olmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği Hangi Yöntemlerle Yapılmalıdır?

Temizlik yapılacak binaya önceden bakılmalı ve hangi yöntemler ile temizlik yapılacak incelenmelidir. Bunun için vinç mi, sepetli mi yoksa dağcılık sistemimi uygulanacak yeterli personel sayısı belirlenip netleştirilmelidir. Bunun yanı sıra hava şartları da göz önünde bulundurmalıdır. Havanın yağışlı olmaması ve güneşli olmaması önemlidir aksi takdirde yapılacak olan temizlik işlemini zorlaştıracaktır.

Temizlik yapılacak binanın inşaat ve tadilat sonrası temizlik yapılması durumunda kimyasal malzemeler ve ona göre aparatlar getirilmelidir. Bizler de gerekli prosedüre uyarak işimizi kalite ile yapıyoruz, firmamızdan hizmet almak için  Beşiktaş dış cephe cam temizliği  firmamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.