• gun.tem@hotmail.com
  • 0 (212) 607 31 32
  • 0 (532) 314 27 74
Yazılar
basaksehir-temizlik-firmasi

Başakşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Bazı alanların temizliği için özel bir çalışma gerekmektedir. Bu alanlarda temizlik için gereken özenli çalışma gösterilmez ise iş kazaları ile  karşılaşılabilir hem de istenilen randıman alınamaz. Bu sebep ile Başakşehir dış cephe cam temizliği olarak dış cephelerin temizlenmesi konusunda hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Günümüzde pek çok alanın dış cephesi cam ve benzeri ürünler ile kaplanmaktadır. Özellikle AVM, Holding, Plaza gibi pek çok alanda daha şık bir görüntü yakalanabilmek için cam ürünler ile kaplana bilmektedir.

Her bir alanın dışında kullanılan cam malzeme de farklı ürünler kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu ürünler zaman içerisinde gerek çevrenin etkisiyle gerek bazı farklı etkenler sebebiyle kirlenebilmektedir. İstenen şık görüntünün korunabilmesi için ise bu kirlenen dış cephelerin temizlenmesi gerekmektedir. Başakşehir dış cephe cam temizliği olarak bu temizleme işlemlerinde bütün özel teknikleri kullanmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliği Teknikleri

Dış cephe cam temizliği bilinen diğer temizliklere göre farklı bir sistem yürütmektedir. Dış cephe temizliği için muhakkak uzman ve tecrübeli ekip çalıştırılmalıdır.

Başakşehir dış cephe cam temizliği olarak bu konuda oldukça hassas davranmaktayız. Çalışma arkadaşlarımız dış cephenin temizliği konusunda eğitim almış, bütün güvenlik koşulları ile ilgili olarak korumaları sağlanmış kişilerden oluşmaktadır.

Dış cephe cam temizliği konusunda profesyonel bir hizmet veriyoruz ve bu konuda çok zaman asansör sistemini kullanıyoruz. Fakat bazı durumlarda dış cephenin çevresi müsait olmadığı için asansörlü sistem kurmak mümkün olmamaktadır. Bu alanlardan vinçten destek alamıyor isek asma yöntemlerini kullanmaktayız. Yani ip yöntemiyle ekip arkadaşlarımız dış cephenin temizliğini sağlamaktadırlar. Bu yöntemde ise oldukça hassas bir koruma sistemine sahip olduğumuz için herhangi ciddi bir iş kazası ile  karşılaşmanın önüne geçmekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Güvenlik

Başakşehir dış cephe cam temizliği olarak bu işi gerçekleştirecek olan arkadaşlarımızı belirli eğitimlerden geçirmekteyiz. Böylelikle iş ve işçi güvenliğini tam manası ile sağlayabilmemiz mümkündür. Ayrıca dış cephe işlemi gerçekleştirdiğimiz alanda kullanacağımız bütün aparatların bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Dış cephe temizliği yapılan alanda  güvenlik önlemlerinin alınması herhangi bir kaza ile karşılaşmamak için oldukça önemli olmaktadır. Bunun dışında dış cephenin temizliğinin tam manası ile sağlanabilmesi için işçilerin kendilerini güvende hissetmelerinin oldukça önemli olduğunu da bilincindeyiz. Firma olarak bu konuya dikkat ettiğimiz için gönül rahatlığı ile dış cephe temizlik işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliği Adımları

Başakşehir temizlik şirketi olarak oldukça planlı ve prensipli bir çalışma sistemine sahip olduğumuzu belirtmeliyiz. Firma olarak dış cephe temizliğine başlamadan işletmelerin keşif işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Öncelikli olarak dış cephesi temizlenmesi istenilen yeri bütün ayrıntıları ile incelemekteyiz. Dış cephenin bulunduğu alan, bu alanın ne kadar süredir temizlenmediği, Dış cephede kullanılan malzeme gibi pek çok faktör bu keşif işlemi sırasında incelenmektedir. Bu işlemi yapmamızın sebebi temizliğe başladığımız zaman bütün ekipmanlarımızın hazır olması ve temizlik sonunda istenilen mükemmel sonra ulaşabilme amacını hissetmemizdir. Keşfin arkasından gerekli olan ekipmanlar, gerekli olan deterjanlar ve ekip arkadaşları hazırlanarak temizlik işlemine hızlı bir şekilde başlanıp en mükemmel  sonucu yakalamaya çalışmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Temizlik Ürünü Seçimi

Dış cephe cam temizliği gerçekleştirirken bu alanda kullanacağımız deterjanlara da oldukça önem göstermekteyiz. Dış cephenin yapılmış olduğu ürünlere göre deterjan seçimi gerçekleştirilmez isdis-cephe-temizlik-firmasiek  cepheye ciddi manada zarar vermek mümkündür. Bu sebeple dış cephenin yapılmış olduğu malzemeye uygun deterjanları seçerek temizliği en güzel şekilde tamamlamaya çalışmaktayız.  Dış cephe cam temizliğinde deterjanların yanı sıra temizlik için kullanmış olduğumuz aparatlarda da dış cepheye zarar vermeden en güzel temizliğini sağlanabilmesi için ekstra özen göstermekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Rakipsiz Adres

Bahçeşehir dış cephe cam temizliği olarak yıllardır vermiş olduğunuz hizmetlerden müşterilerimizin memnuniyetini yakalamaktayız. Sunmuş olduğumuz uygun fiyatların yanı sıra vermiş olduğumuz kaliteli hizmet müşterilerimizin bizlere duymuş olduğu güveni artırmaktadır. Sizler de dış cephe cam temizliği konusunda kaliteli bir hizmet almak istiyor iseniz firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız özenli, güvenilir, uygun fiyata, kaliteli hizmet sunmak konusunda rakipsiz olarak dış cephe cam temizliği de hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.