Yazılar
Dış cephe temizliğinde kullanılan araçlar

Dış Cephe Cam Temizlik Makineleri

Temizlik insan hayatında oldukça önemli bir etkendir. Özellikle cam temizliği gibi özel temizlik gerektiren alanlarda dikkatli davranılması gerekmektedir. Evlerdeki veya işyerlerindeki camların temizliği zor gibi gözükse de dış cephe cam temizliği ile karşılaştırıldığı zaman oldukça kolay olduğunu söylemek mümkündür. AVM, Plaza, Holding gibi pek çok alanda dış cephede hem güneş ışınları ile ilgili olarak düzenleme yapabilmek hem de şık görüntü sağlayabilmek için cam kullanımı tercih edilmektedir.

Dış cephenin cam olması ise buralarda temizlik işlemlerinin yapılması ile ilgili araştırmaları ortaya çıkarmaktadır. Dış cephe cam temizliği özel bir eğitim gerektiren işlemdir. Kendi başımıza dış cephe cam temizliği yapmak neredeyse imkânsızdır. Dış cephe cam temizliği için anlaşacağınız firmalarında bu konu ile ilgili bilgili, alanında uzman firmalar olması oldukça önemlidir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Firmamız dış cephe cam temizliği ile ilgili olarak yıllardır hizmet veren uzman ve başarılı bir firmadır. Dış cephe cam temizliği yapmadan önce alan ile ilgili bir keşfin yapılması gerekmektedir. Bu keşfin ardından alan özelliklerine göre malzemeler seçilerek temizliğe başlanılır. Binaların yüksek olması veya farklı yapılarda olması dış cephede kullanılacak olan makinalarda farklılıklar oluşmasına sebep olur.

Özellikle dış cephe cam temizliği yaparken vinç yöntemi örümcek ağı yöntemini, platform, makaslı platform, teleskopik uzatma gibi pek çok farklı yöntem kullanıldığını söyleyebiliriz. Burada uzman firmamız dış cephe özelliklerine göre yöntemleri daha sonrasında gerekli olan deterjanlar ile temizlik işlemine başlayarak işlemi kusursuz bir şekilde teslim edilecektir.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Bunlara Dikkat

İstanbul dış cephe cam temizliği

İstanbul dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizliğinde işin kusursuz yapılmasından da daha önemli olan konu iş güvenliği noktasıdır. Yani herhangi bir firmaya dış cephe cam temizliği yaptıracak iseniz bu firmanın uzmanlık ile ilgili belgelere sahip olup olmadığını araştırmanız gerekir. Piyasada pek çok farklı firma dış cephe cam temizliği gerçekleştirir. Fakat önemli olan bu işlemi yetkinlik belgesi alarak yapan bir firma ile anlaşmanızdır. Aksi takdirde hem dış cephenizin zarar görmesi hem de can kaybı ile sonuçlanacak iş kazalarının ortaya çıkmasına sebep olabilirsiniz. Firmamız dış cephe cam temizliği için yetkinlik belgesine sahip bir firma olarak güvenilir hizmet vermektedir.

Ayrıca dış cephe cam temizliği için çalıştırmış olduğumuz bütün ekip arkadaşlarımız bu iş ile ilgili eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle gönül rahatlığı ile firmamızı tercih ederek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Bazı firmalar dış cephe cam temizliği için uygun fiyat veriyor olsa bile içeriklerinde kullanmış oldukları malzemelerin eksik olması, resmi belgelerde yaşanan olumsuzluklar buna sebep olacaktır.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Hangi Deterjanlar Kullanılır?

Dış cephe cam temizliği yapılacağı zaman kullanılacak olan deterjanların seçiminde de hassas davranılması gerekmektedir. Çünkü kullanılacak olan deterjanlar korozyon oluşturabilir özellikte veya  asitli olur ise dış cephenin zarar görmesine sebep olabilir. Ayrıca kullanılacak olan deterjanların kir geciktirici özellikte olması gerekmektedir. Böyle deterjanlar kullanılır ise dış cephenin uzun süre kirlenmesinin önüne geçilebilir.

Firma olarak müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bir diğer nokta ise dış cephe temizliği için periyodik temizliğin önemidir. Çünkü daha fazla kirlenen ve uzun sürede temizlenmeyen dış cephenin temizliği sırasında hem camların zarar görmesi hem de temizliğin daha maliyetli olması durumu ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçebilmek için periyodik olarak anlaşarak temizlik yaptırırsanız uygun fiyatlara ve daha sağlam bir dış cepheye sahip olmanız mümkündür.

Çalışma Prensibimiz

Firma olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlar ile de müşteri memnuniyetini kazanmak istiyoruz. Sizlerde dış cephe temizliği ile ilgili hizmet almak istiyor iseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma elemanlarımız hangi alan için temizlik istiyor iseniz bu alanın keşfini gerçekleştirmektedir. Bu keşfe göre fiyat belirlenip müşterilerimize sunulmaktadır.

Çünkü her alanda çalıştırılacak olan işçi sayısı, makine aynı olmamaktadır. Buna karar verdikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulur, onay aldıktan sonra da temizlik işlerine başlamaktayız. Periyodik olarak yapılacak olan temizlikler için de uygun fiyatlar sunmaktayız. Sizler de dış cephe cam temizliği ile ilgili hizmet almak istiyor iseniz güvenilir uzman yetkinlik belgesine sahip, işini temiz ve hızlı yapan firma arayışında iseniz iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.