• gun.tem@hotmail.com
  • 0 (212) 607 31 32
  • 0 (532) 314 27 74
Yazılar
beylikduzu-dis-cephe-cam-temizlik

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Yüksek katlı binalar etrafımızı sararken dikkat ederseniz bu binaların büyük kısmının cam yüzeylerle kaplandığı görülüyor. Gerek estetik görünümü gerekse de temizlik açısından cam yüzeyler birçok çok katlı iş yeri, yerleşim yeri gibi alanlarda tercih ediliyor. Binalar çok katlı ve yüksek olunca bu cephelerin temizlenmesi de önem arz ediyor.

Dış Cephedeki Cam Yüzeyler Neden Temizlenmeli?

Cam yüzeyler estetik kaygıların yanı sıra temizlik gerektiğinde değişim gibi nedenlerle birçok binada dış cepheleri süslüyor. Cam yüzeylerin güzel görünebilmesi için sık sık temizlenmesi gerekiyor. Bunun yanında cam yüzeylerde zamanla aşınma olmaması, yapı güvenliğinin korunması için de temizlik önem arz ediyor.  Cam yüzeylerin temizlenmesi, bina içi ışıklandırılmanın daha doğru bir şekilde yerine getirilmesini de mümkün kılıyor. Beylikdüzü dış cephe cam temizliği firması olarak cam yüzeylerinin uzun süre temiz kalması için gereken temizliği yerine getiriyoruz.

Dış Cephe Temizliğinde Detaylar

Dış cephe cam temizliğinde binanın hususiyetleri önem kazanıyor. Binanın kat sayısı, kullanılan cam yüzeyin ayrıtları, kirlilik miktarı gibi hususlar dış cephe cam temizliğinde önem kazanıyor. Maddeler halinde bu hususiyetlere bakmak gerekirse;

  • Binadaki kat sayısı
  • Binanın yüksekliği
  • Kullanılan cam yüzeyin niteliği
  • Cam üzerindeki lekeler ve kirin mahiyeti
  • Cam yüzey temizliğinde yüzey üzerinde temizliğe engel olacak kısımlar

Maddeler halinde verilen bu hususlar cam yüzey temizliğinde önem kazanıyor.  Dış cephe cam temizliği firmaları bu detaylara özel çözümler üretiyor.

Beylikdüzü dış cephe cam temizliği firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm detaylara önem veriyoruz. Cam yüzeylerinin uzun süreli korozyondan korunması ve gereken temizliğin gerçekleştirilmesi için her zaman yanınızdayız.

dis-cephe-cam-temizlik

Cam Yüzeyler Nasıl Temizleniyor?

Cam yüzeyler temizlenmeden önce bina dış cephe üzerinde bulunan silikon gibi malzemeler tespit edilip, kusursuz bir temizlik için öncelikle bu malzemeler ortadan kaldırılıyor. Akabinde temizlik planı hazırlanıp gerekli ekipmanlar ile cam yüzey temizliğine başlana biliniyor.

Binanın dış cephesinin temizlenmesinde çeşitli kimyasallar kullanılabilir. Bu durum tamamen kirin niteliği ile ilgilidir. Kullanılan malzemeler seçilirken cam yüzeyi eskitmemesi, kullanım ömrünü azaltmaması gerekir. Aynı zamanda kullanılan temizlik malzemesinin inatçı lekeleri gidermesi ve uzun süre cam yüzeylerin temiz kalmasını sağlaması de önemlidir. Bu hususlar göz önünde bulundurularak dış cephe cam temizliği yapılır.

Beylikdüzü dış cephe temizliği firması en iyi solüsyonları kullanmaya özen gösteriyoruz. Binanızın dış cephe cam yüzeylerinin uzun süre temiz kalması ve cam yüzeylerdeki inatçı lekelerin giderilmesi de sunduğumuz hizmetler kapsamında. Cam yüzeylerin temizliği yüksek binalarda zor olduğundan dolayı kalıcı temizlik önem kazanıyor. Bu nedenle firmamız sizlere en kalıcı ve uzun süreli temizlik hizmetini vermeyi amaçlıyor.

Periyodik Dış Cephe Cam Temizliği

Dış yüzeylerin temizliği müşterinin istediği zamanlarda olabiliyor. Bunun yanında cam yüzeylerin uzun süre temiz kalması, korozyon gibi nedenlerle cam yüzeylerin aşınmaması için temizliğin belirli aralıklarla tekrarlanması gerekiyor. Yani temizliğin belirli bir takvim dâhilinde gerçekleştirilmesi önem arz ediyor. Mevsimsel dönüm noktalarında kışa doğru ya da bahar aylarında da yıllık temizlik yapılabiliyor.

Periyodik olarak yapılan cam temizliği müşterilerin uzun vadede daha karlı çıkmasına neden oluyor. Öncelikle cam yüzeylerde kire ve dış etkenlere bağlı olarak hasar görme ihtimali en aza iniyor. Yeterli ışıklandırma yapılabildiğinden enerjiden tasarruf sağlanabiliyor. Bu tür nedenlerden dolayı cam yüzey temizliğinin takibi ve periyodik olarak yerine getirilmesi önemli. Beylikdüzü temizlik şirketi olarak bir plan dâhilinde periyodik olarak dış cephe cam temizliği hizmeti veriyoruz. Siz de binanızın bakımı için bizi tercih edebilirsiniz.

Firmamız Dış Cephe Cam Temizliğinde Güven Veriyor

Beylikdüzü denilince birçok cam yüzey temizlik firması akla geliyor. Bu firmaların sundukları hizmetler çeşitleniyor. Firmaların kullandıkları ekipmanlar, çalışan ekipler, kullanılan kimyasallar da değişiklik arz ediyor. Bina dış cephe cam yüzey temizliğinde güvenilir firmalar bulmak için biraz araştırma yapmak faydalı oluyor.

Beylikdüzü dış cephe cam temizliği firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti, uzun vadeli temizlik hizmeti, müşteriye özel çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Binanıza özel çözümler arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel çözümler için bizden destek alabilirsiniz. Kaliteyi ertelemeyin, binanız uzun süre temiz kalsın.

Bir cevap yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayabilirsiniz
Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.