• gun.tem@hotmail.com
 • 0 (212) 607 31 32
 • 0 (533) 700 63 65
Yazılar
 1. Home
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Dış Cephe Temizliği
 6. /
 7. Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

Bahçeşehir temizlik şirketi konusundaki ihtiyaçlarınız için hoş geldiniz. Bahçeşehir Temizlik Şirketleri yoğun iş temposundan sonra rahata kavuşmak için İstanbul/Bahçeşehir ilçesinde ikamet eden hanım efendilerin  Bahçeşehir Temizlikçi arayışlarına son vermek için yapılan aramalardan biridir. Hanımların temizlik konusundaki titizlikleri herkesçe bilinmektedir. Bu titizliği hijyenle bütünleştirip memnun etmek oldukça zahmetli bir iştir fakat işi profesyonel temizlik  yapan bir bahçeşehir temizlik firması yapıyor ise içiniz rahat olabilir. Çünkü; İşini iyi yapan Temizlik Firması herkes tarafından beğenilir.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi Nasıl Hizmet Verir?

İstanbul Bahçeşehir Temizlik Şirketi olan Güntem Temizlik 12 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un her semtinde Temizlik ile alakalı bütün hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Firmamız ; Dış cephe temizliği, Fabrika Temizliği, Zemin Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik gibi bütün meskenlerinizi her ay periyodik olarak gerekli eğitimlerden geçirilen temizlik personelleri tarafından temizlemektedir.

Temizlik Şirketi İçin Gerekli Malzemeler  listelenir ve temizletmek istediğiniz mekan gerekli temizlik araç gereçleri ile hizmet sunulmaya başlanır. Firmamız Bahçeşehir Temizlik Şirketi olarak sık sık kampanyalar düzenlemektedir. Web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bahçeşehir Ev Temizlik Fiyatları

 

Bahçeşehir Ev Temizlik Şirketi arayan müşterilerimize sunmuş olduğumuz ev temizlik fiyatları güncel olarak aşağıda paylaşılmıştır. Daha büyük daireleriniz ve işyerleriniz için fiyat almak isterseniz bizimle iletişime geçerek keşif personellerimiz tarafından keşif yapılmasını isteyebilirsiniz, bu işlem tamamen ücretsizdir.

 

1+01+12+13+14+15+1
150 TL (İnşaat sonrası temizlik)200 TL (İnşaat sonrası temizlik)300 (İnşaat sonrası temizlik)350 (İnşaat sonrası temizlik)400 (İnşaat sonrası temizlik)450(İnşaat sonrası temizlik)
120 TL (Daha önce oturum yapılmış temizlik)180 TL (Daha önce oturum yapılmış temizlik)280 TL (Daha önce oturum yapılmış temizlik)330 TL (Daha önce oturum yapılmış temizlik)380 TL (Daha önce oturum yapılmış temizlik)430 TL (Daha önce oturum yapılmış temizlik)

 

Artık Bahçeşehir İnşaat sektörünün yoğun olduğu bir semt olmakla beraber nüfusunda yoğun olduğu bir semt haline gelmiştir. Dolayısıyla bu semtte oturan insanlar Bahçeşehir Temizlik Firmaları arayışını bir seferlik değil aylık, haftalık şekilde yapmaktadır. Bizde firma olarak periyodik temizlik hizmeti sunduğumuz müşterilerimize uygun temizlik  hizmeti sunmak için anlaşmalar yapıyoruz. Sizlerde uygun fiyatlara hijyene kavuşmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Ticari Alan Temizliği

Bahçeşehir Temizlik konusunda firmamız müşterilerinin arz ve taleplerini karşılamak için aşağıdaki hizmetlerin tamamını alanında farkı personeller ile gerçekleştirmektedir.

 • Bahçeşehir Ev Temizliği
 • Bahçeşehir Ofis Temizliği
 • Bahçeşehir Dış Cephe Temizliği
 • Bahçeşehir Villa Temizliği
 • Bahçeşehir Zemin Temizliği Ve Cilalama
 • Bahçeşehir Cam Silme
 • Bahçeşehir Fabrika Temizliği

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri Güntem Temizlik Firması yukarıda bulunan Temizlik İşlerini tamamen profesyonel bir şekilde müşteri memnuniyet garantisi politikası ile yapmaktadır. Hizmet sektöründe müşterilerin arz ve taleplerini memnuniyet çerçevesinde gerçekleştirmek olmazsa olmazlardan biridir, firmamız bu prensibi benimseyerek her iş akışında personelleri ile bu durumu uygulamaktadır.

Firmamızın İstanbul’un her semtine profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır, bunlardan bir diğeri ise Beylikdüzü Temizlik Şirketi hizmetidir sayfamızı ziyaret edebilir, detayları inceleyebilirsiniz. Firmamızın ana hedefi müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilmek adına profesyonel girişimlerde bulunmaktır. Bu doğrultuda hizmet kalitemizi her gün arttırıyor ve titiz bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Güntem Temizlik olarak yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile hizmet sunuyoruz. Temizlik sektöründe sadece bir ya da bir kaç konuya yönelik olarak değil, temizlik ile ilgili her türlü konu üzerinden faaliyet sunmaktayız. Hangi konuda hizmet almak istiyorsunuz? Dış cephe temizliği mi? Ev temizliği mi? Fabrika temizliği mi? İnşaat sonrası temizlik ya da zemin temizliği mi? Almak istediğiniz hizmetin detaylarını iletmeniz yeterli olacaktır.

Bahçeşehir temizlik şirketi ile iletişime geçmek isterseniz;

 • Güzelyurt Mah.Yıldırım Beyazıt Cad.Mor Menekşe Site.B1 Blok Kat 2 No:6 Beylikdüzü/ İstanbul
 • 0(212) 607 31 32
 • 0(532) 314 27 74
 • gun.tem@hotmail.com
 • Pt – Ct 09:00 – 18:00

Güncelleme : 03/03/2020

 

 

 

Bir yanıt yazın :

* E-posta adresiniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu standartlarına uygun bir şekilde saklanmaktadır.

Hemen mesaj gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazın.
Hemen Arayabilirsiniz